gototopgototop
نظرسنجی اقدامات شرکت
لطفا نظر خود را در خصوص اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان اعلام نمایید؟
 
سال 96 سال اقتصادمقاومتی تولید-اشتغال مبارک باد خانه

مدیر جدید امور آبفای شهرستان خرمدره با امام جمعه این شهرستان دیدار کرد

مدیر جدید امور آبفای شهرستان خرمدره با امام جمعه این شهرستان دیدار کرد

مدیر جدید امور آبفای شهرستان خرمدره به همراه جمعی از پرسنل این اداره با حجت الاسلام حسینی امام جمعه خرمدره دیدار کرد.

 

کامیار ایوبی در این دیدار با تشریح برخی فعالیت های انجام پذیرفته در اداره امور آبفای خرمدره گفت: وظیفه سنگین تامین و توزیع آب سالم و بهداشتی در شهرستان بر عهده امور آبفا قرار گرفته که در این راه همراهی و مساعدت های روحانیت شهرستان بویژه امام جمعه محترم را نیاز داریم.

وی با اشاره به کمبود آب و کاهش نزولات آسمانی و همچنین افت آب های زیر زمینی خواستار فرهنگ سازی مدیریت مصرف و صرفه جویی در مصرف آب ، هم در حوزه آشامیدنی و هم در حوزه کشاورزی شده و نقش روحانیت شهرستان در ترویج این فرهنگ را بی بدیل توصیف کرد.

حجت الاسلام حسینی نیز ضمن تبریک انتصاب مدیر جدید امور آبفای خرمدره خواستار توجه جدی به محرومین و اقشار کم درآمد در جامعه شده و در خصوص ضرورت ورود روحانیت در تبلیغ مصرف بهینه آب گفت:تمام توان خود را در این زمینه به کار خواهیم بست.

 

 
منوی اصلی
ترجمه
loading ?? ??? ????? …
سایتهای مرتبط
پرداخت الکترونیکی

پیغام روزانه
خدايا من بسوى تو بيزارى جويم در اين روز و روزهاى يكشنبه ديگر از شرك و بى دينى و دعايم را براى تو خالص مى كنم تا در معرض اجابت قرار گيرد و همچنان بر اطاعتت پايدارى مى كنم پس درود فرست بر محمّد (ص) بهترين خلق خود آنكه (مردم را) بسوى حقّانيتت خواند و مرا به عزّت تزلزل ناپذيرت عزيز گردان و به ديده ات كه هرگز نخوابد حفظ كن و ببريدن از خلق و توجه بسوى خودت كارم را به پايان رسان و عمرم را قرين به آمرزش به اتمام رسان كه همانا تويى آمرزنده مهربان .
آمار سایت
اعضا : 612
محتوا : 1759
لینک وب ها : 59
بازدیدکنندگان : 2079628