gototopgototop
نظرسنجی اقدامات شرکت
لطفا نظر خود را در خصوص اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان اعلام نمایید؟
 
سال 96 سال اقتصادمقاومتی تولید-اشتغال مبارک باد خانه

لزوم افزایش باور مردم نسبت به مجموعه کارشناسی و متخصص آب و فاضلاب

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تاکید کرد:

لزوم افزایش باور مردم نسبت به مجموعه کارشناسی و متخصص آب و فاضلاب

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مهندسی آب و فاضلاب  کشور در دیدار با مدیر جدید و پرسنل روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان افزایش اعتماد عمومی به مجموعه آب و فاضلاب را یکی از وظایف ذاتی روابط عمومی های شرکت آب و فاضلاب شهری کشور اعلام کرده و خاطر نشان ساخت: برای تحقق اهداف و سیاست های شرکت افزایش باور مردم نسبت به مجموعه کارشناسی و متخصص آب و فاضلاب امری بدیهی است

 

 

خلیلی پیر در این دیدار گفت: استان زنجان علی رقم برخی برداشت ها مبنی بر اینکه در این استان کم آبی وجود ندارد با مشکلات و تنگناهایی در این زمینه روبروست.

وی همچنین با اشاره به وجود مزیت های استان زنجان در حوزه آبرسانی و بازچرخانی فاضلاب گفت: با شرایط مطلوب موجود در استان و ترویج مدیریت مصرف و فرهنگ سازی در بین مردم می توان از بحران کنونی آب به خوبی عبور کرد.

مدیر کل روابط عمومی وامور بین الملل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با تاکید بر انجام سالانه حداقل 2 مرتبه افکار سنجی و احصاء نگاه مردم نسبت به حوزه آب و فاضلاب مهمترین مزیت سنجش افکار عمومی را اندازه گیری میزان توفیق در رسیدن به اهداف مشترک اعلام کرده و افزود: هر چند ایجاد ارتباط و تغییر در نگاه مردم نسبت به مجموعه شرکت های آب و فاضلاب کار سخت و زمان بری است اما با کار اصولی ، تخصصی و برنامه ریزی شده محقق شدنی است.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان نیز در این دیدار با تاکید بر ضرورت انجام کارهای روابط عمومی به صورت تیمی ابراز امیدواری کرد با همکاری همه جانبه کارهای حساس حوزه روابط عمومی با جهشی بیشتر از گذشته انجام پذیرد.

 

 
منوی اصلی
ترجمه
loading ?? ??? ????? …
سایتهای مرتبط
پرداخت الکترونیکی

پیغام روزانه
ستايش خاصّ خدايى است كه شب تار را به قدرتش برد و روز روشن را به رحمت خويش بياورد و روشنى روز را درآن حال كه مستغرق نعمتش بودم دربرم كرد .
آمار سایت
اعضا : 624
محتوا : 1864
لینک وب ها : 59
بازدیدکنندگان : 2116314