gototopgototop
نظرسنجی اقدامات شرکت
لطفا نظر خود را در خصوص اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان اعلام نمایید؟
 
سال 96 سال اقتصادمقاومتی تولید-اشتغال مبارک باد خانه

تقدیر جمعی از معتمدین محله بازار زنجان از مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان

تقدیر جمعی از معتمدین محله بازار زنجان از مدیر عامل شرکت

آب و فاضلاب شهری استان زنجان

جمعی از معتمدین محله بازار زنجان با حضور در دفتر مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان از اقدام این شرکت در اصلاح و بازسازی شبکه آب شرب در محله بازار زنجان تقدیر کردند.

 

 

در این دیدار معتمدین بازار زنجان همچنین از تسریع در اصلاح و بازسازی شبکه آب در کوچه باشگاه که در کمترین زمان ممکن انجام شد تقدیر کردند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان نیز در این دیدار ضمن ابراز خوشحالی از اینکه اقدامات شرکت آب و فاضلاب توانسته رضایت خاطر شهروندان را بدست آورد گفت: علی رقم کمبود های شدید در اختصاص بودجه های عمرانی پروژه بازار زنجان در دست اقدام بوده و این شرکت در نظر دارد در سال جاری و سال آینده شبکه توزیع آب شرب در محدوده های باقیمانده از بافت تاریخی و قدیمی بازار را اصلاح و بازسازی نماید.

لازم به ذکر است در سال گذشته بیش از 3.5 کیلومتر از خطوط لوله آب شرب این محدوده بازسازی گردیده و در سال جاری نیز تا کنون نزدیک به 1.5 کیلومتر از این شبکه اصلاح شده است.

.

 

 
منوی اصلی
ترجمه
loading ?? ??? ????? …
سایتهای مرتبط
پرداخت الکترونیکی

پیغام روزانه
ستايش خاصّ خدايى است كه شب تار را به قدرتش برد و روز روشن را به رحمت خويش بياورد و روشنى روز را درآن حال كه مستغرق نعمتش بودم دربرم كرد .
آمار سایت
اعضا : 624
محتوا : 1864
لینک وب ها : 59
بازدیدکنندگان : 2116313