gototopgototop
نظرسنجی اقدامات شرکت
لطفا نظر خود را در خصوص اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان اعلام نمایید؟
 
سال 96 سال اقتصادمقاومتی تولید-اشتغال مبارک باد خانه

امروز هر آنچه که داریم را مدیون خون شهدا هستیم

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان در دیدار با خانواده شهیدان و ایثارگران این شرکت:

امروز هر آنچه که داریم را مدیون خون شهدا هستیم

با هماهنگی های امور ایثارگران و پایگاه مقاومت بسیج شهید اشتری شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان مدیر عامل، معاونین،مدیران و مشاور امور ایثارگران شرکت آبفای استان زنجان باخانواده شهیدان و ایثارگران این شرکت دیدار کردند.

 

 

علیرضا جزء قاسمی با بیان این مطلب که امروز هر آنچه داریم که را مدیون خون شهدا هستیم افزود: اگر جان فشانی و ایثار شهیدان نبود اکنون امنیت حاکم بر کشور را نداشتیم.

وی شهیدان را سرمایه اصلی کشور در همه شرایط سخت و بحرانی معرفی کرده و گفت: تا وقتی که از نهضت خونین حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و خط سرخ شهادت پیروی می کنیم کشور از هر گونه گزندی در امان خواهد بود.

گفتنی است مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان با خانواده شهیدان : سردار میرزا علی رستم خانی، برادران شهید بهمن و ساسان سلطانی و آزاده و جانباز دفاع مقدس حاج عبدالحسین حیدری دیدار و با تقدیم لوح،هدیه و دسته گل از آنان تجلیل بعمل آورد.

 

 
منوی اصلی
ترجمه
loading ?? ??? ????? …
سایتهای مرتبط
پرداخت الکترونیکی

پیغام روزانه
خدايا من بسوى تو بيزارى جويم در اين روز و روزهاى يكشنبه ديگر از شرك و بى دينى و دعايم را براى تو خالص مى كنم تا در معرض اجابت قرار گيرد و همچنان بر اطاعتت پايدارى مى كنم پس درود فرست بر محمّد (ص) بهترين خلق خود آنكه (مردم را) بسوى حقّانيتت خواند و مرا به عزّت تزلزل ناپذيرت عزيز گردان و به ديده ات كه هرگز نخوابد حفظ كن و ببريدن از خلق و توجه بسوى خودت كارم را به پايان رسان و عمرم را قرين به آمرزش به اتمام رسان كه همانا تويى آمرزنده مهربان .
آمار سایت
اعضا : 612
محتوا : 1759
لینک وب ها : 59
بازدیدکنندگان : 2079618