gototopgototop
نظرسنجی اقدامات شرکت
لطفا نظر خود را در خصوص اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان اعلام نمایید؟
 
سال 96 سال اقتصادمقاومتی تولید-اشتغال مبارک باد خانه

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان اعلام کرد:

معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان اعلام کرد:

دوره آموزشی ارزیابی اقتصادی طرح های عمرانی برای دستگاه های اجرایی استان زنجان به میزبانی شرکت آبفا بر گزار شد

بنا بر اعلام معاونت برنامه ریزی و منابع  انسانی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان دوره آموزشی ارزیابی طرح های عمرانی برای دستگاه های اجرایی استان زنجان در زمینه های بیع متقابل ، فاینانس ،BOT و PPP برگزار شد.

 

 

همچنین شرکت کنندگان در این دوره با مبانی ارزیابی اقتصادی و مالی طرح ها،مبانی مشارکت عمومی و خصوصی در طرح های عمرانی و ارزیابی اقتصادی در پروژه های PPP آشنا شدمد.

آموزش مبانی تامین مالی،تامین مالی در شرایط پسابرجام و بانک پذیرکردن پروژه های عمومی از دیگر محور های این دوره آموزشی یک روزه بود.

گفتنی است در این دوره آموزشی 120 نفر از سطح دستگاه های اجرایی استان زنجان حضور داشتند که برای شرکت کنندگان پس از برگزاری آزمون فراگیری دوره از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزببی استان زنجان گواهینامه آموزشی صادر خواهد شد.

 

 
منوی اصلی
ترجمه
loading ?? ??? ????? …
سایتهای مرتبط
پرداخت الکترونیکی

پیغام روزانه
خدايا من بسوى تو بيزارى جويم در اين روز و روزهاى يكشنبه ديگر از شرك و بى دينى و دعايم را براى تو خالص مى كنم تا در معرض اجابت قرار گيرد و همچنان بر اطاعتت پايدارى مى كنم پس درود فرست بر محمّد (ص) بهترين خلق خود آنكه (مردم را) بسوى حقّانيتت خواند و مرا به عزّت تزلزل ناپذيرت عزيز گردان و به ديده ات كه هرگز نخوابد حفظ كن و ببريدن از خلق و توجه بسوى خودت كارم را به پايان رسان و عمرم را قرين به آمرزش به اتمام رسان كه همانا تويى آمرزنده مهربان .
آمار سایت
اعضا : 612
محتوا : 1759
لینک وب ها : 59
بازدیدکنندگان : 2079611